google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

Dzień Dziecka w przedszkolu…

Dzień Dziecka to święto, na które zawsze z utęsknieniem czekają zarówno starsze, jak i  młodsze przedszkolaki. Dzieci w tym dniu powinny być radosne, uśmiechnięte i szczęśliwe. Mając to na uwadze, 1 czerwca 2021 r. w naszym przedszkolu zorganizowane zostały niesamowite atrakcje na świeżym powietrzu.

Obchody tego dnia rozpoczęły się z tatuażami dla każdego dziecka oraz pokazem dużych baniek mydlanych. Następnie wspólna zabawa przy muzyce i spotkanie z Myszką Minie. Po pokazach w nagrodę za wspólną zabawę każde dziecko otrzymało balon w wybranym przez siebie kształcie.

Końcowym wydarzeniem tego wyjątkowego dnia było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Moja Mama, Mój Tata”, w którym wzięło udział aż 54 przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli wyzwanie i zgłosili się do konkursu. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były niepowtarzalne. Komisja nagrodziła najlepsze spośród nich w poszczególnych kategoriach wiekowych:

3 – latki

I miejsce – Kornelia Majka

II miejsce – Mikołaj Szczerba

III miejsce – Natalia Kubicz

wyróżnienie – Maja Wójcik

 

4 – latki

I miejsce – Emilia Kubicz

II miejsce – Igor Zięba

III miejsce – Lilla Czarnecka

wyróżnienie – Tymon Wójcik

 

5 – latki

I miejsce – Julia Semla

II miejsce – Dominik Kloc

III miejsce – Daniel Matejak

wyróżnienie – Tekla Zięcina

wyróżnienie – Dagmara Piątek

 

6 – latki

I miejsce – Roksana Oślizło

II miejsce – Maciej Kurzawa

III miejsce – Oliwia Igielska

wyróżnienie – Zuzanna Kurczab

wyróżnienie – Natalia Knapik

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę! Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zainteresowaniem. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!