google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

VI Gromnicki Rajd Odblaskowy

W kalendarzu Szkoły Podstawowej w Gromniku, pierwsze dni jesieni, upływają na przygotowaniach do organizacji Odblaskowego Rajdu na rzecz osób niepełnosprawnych.

27 września 2019 r. po raz szósty uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wyruszyli w trasę drogami naszej miejscowości. Ideą Odblaskowego Rajdu jest promowanie bezpieczeństwa pieszych na drodze oraz charytatywna zbiórka datków na rzecz osób niepełnosprawnych, które kiedyś były uczniami naszej szkoły. Chcemy przez trud przebytej trasy oraz przekazaną przysłowiową „złotówkę” pokazać, że o nich pamiętamy.

Tak duża impreza nie mogłaby odbyć się bez wsparcia wielu osób. Dziękujemy serdecznie Malwinie i Przemysławowi Ligęzom z rodziną za życzliwość i obecność, Dyrekcji naszej szkoły za organizację i patronat nad rajdem, Prezesowi GKS Gromnik za użyczenie obiektu oraz współpracę w organizacji, gronu pedagogicznemu za organizację zbiórki w klasach i opiekę w czasie marszu, wychowawczyniom Przedszkola Publicznego za wsparcie w organizacji zbiórki, uczniom, którzy chętnie wzięli udział w rajdzie, Szkole Filialnej oraz Przedszkolu ABC w Golance, Radzie Rodziców za ufundowane napoje dla uczestników.

Organizatorzy