google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

BABCIU, DZIADKU, KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM!!!

W dniach 24, 25 oraz 26 stycznia odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I-III zaprosili szanownych gości do Gminnego Ośrodka Kultury
w Gromniku, gdzie zaprezentowali wyjątkowy program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki, inscenizacje oraz pokazy taneczne.

Klasa I a pod kierunkiem p. B. Kierońskiej zaprezentowała wiersze dla babci i dziadka oraz tańce do piosenek „Porządki z babcią” oraz  „Weseli Anieli”.

Klasa I b pod kierunkiem p. R. Hlebowicz zaśpiewała piosenkę pt. „Dziadziuś i babcia” oraz przedstawiła scenkę pt. „Telewizyjny koncert życzeń”.

Klasa II a pod kierunkiem p. Z. Majchrowicz przygotowała taniec z krzesełkami „Chair dance” oraz taniec pt. „Czekolada”, a także „Koncert życzeń” dla babci i dziadka.

Klasa II b pod kierunkiem p. M. Murczek zaprezentowała się w pastorałce pt. „Gwiazdki nad stajenką” oraz humorystycznej inscenizacji pt. „Jak postawić babcię na nogi”.

Klasa III a pod kierunkiem p. M. Kierońskiej wystąpiła w przedstawieniu pt. „Noc cudu”, pokazie rytmiczno-muzycznym do utworu „Can can” oraz piosence „Nasi kochani babcia
i dziadek”.

Klasa III b pod kierunkiem p. S. Bajorek przedstawiła scenkę dramową pt. „Babcia”, taniec
pt. „Babuszki–staruszki”, a także zaśpiewała pastorałkę „Od serca do ucha” oraz piosenkę „Nasi kochani babcia i dziadek”.

Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem oglądali swoje wnuki prezentujące się w różnych formach artystycznych. Słodki poczęstunek dla naszych wyjątkowych gości został przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Dworzanie”, a ufundowany przez rodziców.

Na zakończenie, w podziękowaniu za miłość, cierpliwość i troskę, wszystkie wnuczęta złożyły babciom i dziadkom życzenia i wręczyły przygotowane upominki.

Videorelacje z występów dostępne są pod poniższymi linkami:

24.01 – https://www.youtube.com/watch?v=Td2tflLwAiI

25.01 – https://www.youtube.com/watch?v=p4RATBm9iBk

26.01 – https://www.youtube.com/watch?v=DgQPywLAd1c