google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

Przedszkolaki na wycieczce w Gospodarstwie Pszczelarskim Bartnik

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Gromniku wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa Pszczelarskiego BARTNIK. Podczas pobytu dzieci z grupy IV, V oraz grupy VI poznały fascynujący świat pszczół i dowiedziały się, jak powstaje miód. Obejrzały również ciekawy teatrzyk o życiu tych wyjątkowych owadów. Wielką atrakcją była przejażdżka bryczką oraz jazda na kucyku. Dzieci odwiedziły także gospodarstwo, gdzie karmiły zwierzęta. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radosnych chwil, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.