google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce

Klasy 2 wybrały się na wycieczkę do Wieliczki, gdzie zwiedziły słynną kopalnię soli.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali podziemne korytarze, solne rzeźby i kaplice wykute w soli. Przewodnik opowiadał ciekawe historie o pracy górników i dawnych metodach wydobycia soli.

Wycieczka była bardzo udana, pełna wrażeń i nowych wiadomości, a uczniowie wróciły z niej zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.