google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

„Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna…” – każdego Przedszkolaka i „Piątaka”. Spotkanie w ramach projektu „Biało-czerwona dla przedszkolaka”.

11 maja 2023 r. w przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość z cyklu „Biało-czerwona dla przedszkolaka”. Już drugi rok w tym programie uczestniczą wszystkie grupy przedszkolne wraz z uczniami obecnej klasy 5a. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Wicedyrektor Zespołu Szkół – Ewa Białkowska, która wyraziła wdzięczność za tak piękne występy i życzyła wszystkim dzieciom, aby nigdy nie zapominali o tym, kim są i jakie mamy symbole narodowe.

W tym dniu godnie uczciliśmy majowe święta narodowe wierszem, piosenką i tańcem narodowym, jakim jest polonez. Wszystkie grupy przedszkolne od 3-latków do 6-latków zostały przygotowane do różnorodnych występów przez swoje panie wychowawczynie: panią Sylwię Ligęzę, panią Renatę Pypeć, panią Karinę Górską, panią Katarzynę Filus, panią Barbarę Kubicz, panią Beatę Matuszewską i panią Alicję Kwiek. Natomiast uczniowie szkoły podstawowej zaprezentowali się pod kierunkiem pani Ewa Wajdy i pani Anny Karcińskiej oraz przy wsparciu rodziców.

Całemu wydarzeniu przewodniczyła pani Ewa Wajda, za co bardzo dziękujemy.