google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

Szkolny konkurs wiedzy „Bądź bezpieczny na drodze” rozstrzygnięty!

W dniach 10 i 11 października odbył się test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W konkursie wzięło udział 43 uczniów z klas trzecich i czwartych, oraz 8 uczniów z klasy 8a.

Wyniki szkolnego konkursu BRD dla klas 3-4

W pierwszej kategorii wiekowej 2 uczniów z klasy 3a: Kacper Poznański i Kamil Mól uzyskało ex aequo 1 miejsce, osiągając wynik 15 pkt. na 15 możliwych do zdobycia. 2 miejsce wywalczyła Kamila Turek z klasy 4b, ustępując kolegom tylko jednym punktem. 3 miejsce ex aequo, uzyskując 13 pkt. zajęli uczniowie:

Roksana Oślizło – klasa 3a

Daria Zięba – klasa 4a

Lena Wójcik – klasa 4b

Malwina Nosek – klasa 4b

Julia Knapik – klasa 4b

Wyniki szkolnego konkursu BRD dla klas 5-8

Dla uczniów klas starszych był to drugi etap konkursu. Po piątkowych zmaganiach na torze przeszkód do testu przystąpiło 8 uczniów. Po dość wyrównanej walce, najlepszy okazał się Ksawery Wiśniowski, na 2 miejscu uplasował się Wiktor Nowak. Walka o 3 miejsce rozegrała się pomiędzy Pawłem Koziełem, Kamilem Bąkiem i Ksawerym Bajorkiem, którzy mieli jednakową sumę miejsc. Według regulaminu rozstrzygający jest wynik uzyskany na teście, ponieważ najwyższy wynik z tej trójki uczestników miał Ksawery Bajorek, to on jest zdobywcą 3 miejsca.

Serdecznie gratulujemy!!