google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

Przedszkolaki składają życzenia swoim Rodzicom!

26 maja przypada Dzień Matki, a 23 czerwca Dzień Ojca. Wzorem lat ubiegłych łączymy ze sobą oba te dni i obchodzimy jako Święto Rodzica. Niestety, podobnie jak w poprzednim roku, nie dane było nam wszystkim spotkać się w tak licznym gronie ze względu na ograniczenia sanitarne. W związku z zaistniałą sytuacją przedszkolaki pod okiem swoich wychowawczyń przygotowały występy w formie online. Dzieci w ten sposób wyraziły miłość i wdzięczność swoim rodzicom za trud wychowania, za ich poświęcenie oraz za nieopisaną dobroć i cierpliwość.

Każda z grup zaprezentowała na tę okoliczność program artystyczny, który był odpowiednio urozmaicony. Maluszki z grupy pani Kariny Górskiej zaśpiewały od serca piosenkę „Jesteś mamo skarbem mym”. Średniaczki od pani Beaty Matuszewskiej złożyły życzenia dla rodziców i zaśpiewały piosenkę „Powiedziała mi to lala”. Starsze średniaki pod przewodnictwem pani Kasi Filus przedstawiły koncertowo życzenia dla mamy i taty. Grupa 5 latków – pani Kingi Iwaniec, zatańczyła energetyczny taniec do muzyki z filmu „Grease”. Kolejny taniec z kapeluszami można było podziwiać w wykonaniu grupy 5-6 latków, który został wyćwiczony pod okiem pani Reni Pypeć. Na koniec grupa 6 latków, przygotowana przez panią Sylwię Ligęzę i panią Alicję Kwiek przedstawiła „Historię mamy i taty”.                           

Mamy nadzieję, że złożone w ten sposób życzenia przyniosą radość i dumę rodzicom, bo mimo tego, że zostały one złożone na odległość, to są szczere i płyną prosto z małych, dziecięcych serduszek!