google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

Rajd Odblaskowy 2017

Tradycją lat ubiegłych pierwsze dni jesieni nie mogły odbyć się bez Odblaskowego Rajdu na rzecz osób niepełnosprawnych. „Odblaskowy” bo chcemy wystrojeni w kamizelki i elementy odblaskowe promować bezpieczne poruszanie się po drogach naszych miejscowości. „Na rzecz niepełnosprawnych” bo każdy z uczestników mógł swoim wpisowym wspomóc inicjatywy organizowane na rzecz niepełnosprawnych.

W sobotnie popołudnie 23 września  po fachowo przeprowadzonej rozgrzewce wyruszyliśmy po raz czwarty tradycyjną 6 kilometrową trasą biegnącą ulicami Witosa, Graniczna i Dąbrowa. Finałem Rajdu był pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych niepełnosprawnych uczniów.

Jak to zwykle bywa cała impreza nie byłaby tak udana gdyby nie życzliwość, wsparcie i ofiarowana pomoc wielu osób. Dlatego nie może zabraknąć podziękowań przede wszystkim dla uczestników Rajdu. Wyrazy szczególnego uznania kierujemy do osób, które od początku maszerują  z nami. Bardzo cieszymy się z obecności tych, którzy wybrali się po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że będzie to początek dalszego „odblaskowego maszerowania” z nami. Serdecznie dziękujemy za życzliwość Dyrekcji ZS w Gromniku oraz Wójtowi Gminy Gromnik także za ofiarowane upominki, Gminnemu Ośrodkowi Kultury za promocję wydarzenia oraz udostępnienie sali GOK.

Świętemu Janowi  Bosko przypisuje się takie słowa „Nie odkładajcie na jutro dobra, które możecie uczynić dzisiaj”. Za dobro, które stało się dzięki Wam serdecznie dziękujemy.