google-site-verification=S1Y8kZyNJcFvCxJg7KkD7yNq6dc6FXecelmpqwyZOoA

Kiermasz Taniej Książki w bibliotece szkolnej

W miesiącu grudniu w bibliotece szkolnej odbywał się kiermasz taniej książki. Kiermasz odbywał się we współpracy z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki w Tuliszkowie.
Na kiermaszu można było kupić m.in. malowanki, malowanki wodne, łamigłówki, quizy, naklejki, książki na nauki pisania, ortografii, języka angielskiego, książki utrwalające umiejętności grafomotoryczne, matematyczne a także wiele ciekawych tytułów literatury dziecięcej. Kiermasz cieszył się popularnością zwłaszcza wśród młodszych dzieci. Księgarnia Tuliszków w ramach kiermaszu przekazuje 15% dochodu na zakup książek do biblioteki szkolnej. W tym roku szkolnym udało się pozyskać 10 nowych tytułów: „Kruszynka- bohaterka świąt”, „Bajki wspierajki – pomocne auta”, „Bajki wspierajki – życzliwe zwierzaki”, „Antykwariat dobrych życzeń”, „Perełka – uratuj wilczka”, „Trusia – przygarnij konika”, „Tusia -ratuje święta”, „Samoloty dziadka świnki”, „Wielka podróż pociągiem”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za udział w kiermaszu i wsparcie funduszu biblioteki szkolnej na zakup nowych książek.