W dniu 9 października klasy siódme wzięły udział w pełnej wrażeń wycieczce „Szlakiem Orlich Gniazd” – na Pustynię Błędowską i Zamek Ogrodzieniec.
Pierwszym punktem programu była Pustynia Błędowska, gdzie uczniowie mogli poczuć się jak na prawdziwej ekspedycji. Poza podziwianiem unikatowego krajobrazu, nie zabrakło dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Klasy wzięły udział w przeciąganiu liny oraz
w komicznym skakaniu we workach, co dostarczyło wszystkim dużo śmiechu i emocji.
Następnie wycieczka przeniosła się w okolice Zamku Ogrodzieniec. Po zwiedzaniu malowniczych ruin zamku, uczniowie udali się do pobliskiego parku rozrywki. Tam prawdziwym hitem okazały się zjazdy torem saneczkowym.
Wycieczka była udana i pozwoliła uczniom na integrację, aktywny wypoczynek oraz poznanie atrakcyjnych miejsc regionu.